Nikoll Lesi: Është tragjike që në vitin 2022, presim shpëtim nga Berisha. Me këta Rama nuk shkulet nga pushteti

Ne emisionin e mesdites ne Top Channel te emisioni Top Talk i gazetarit Denis Dynjaja , gazetari dhe botuesi i Koha Jonë, Nikoll Lesi tha nder te tjera se me kete PD dhe opozite Edi Rama rri ne pushtet deri nga viti 2030!

“Berisha mundi Bashen por nuk mund dot Ramen.

Pjesa gri nuk e voton Saliun.

Dhe tragjikja eshte se ne vitin 2022 te presim shpetim te demokracise nga Sali Berisha”, tha Lesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fifteen − 4 =