Alban Skënderaj i këndon vargje dashurie vajzës me emrin ‘Isabel’

Alban Skënderaj është një nga artistët që gjithmonë ka ditur të sjellë projekte të mira muzikore.

Pas suksesit të këngës “Ndalma” në bashkëpunim me këngëtarin Lyrical Son i cili u publikua para pak kohësh duke u kthyer menjëherë në hit dhe duke numëruar miliona klikime në YouTube, ai ka sjellë një tjetër projekt muzikor.

Ditë e djeshme kantautori Alban Skënderaj ka lançuar këngën e radhës.

Isabela titullohet kënga më e re ku siç duket është pritur mjaft mirë nga publiku.

Kënga është shoqëruar bashkë me videoklip, ku Albani i këndon fjalë të bukura dashurie vajzës me emrin Isabel.

© SYRI.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fifteen + thirteen =