Noizy dhe Yll Limani dy artistët shqiptarë numërojnë hitet e tyre

Tashmë vetëm për pak muaj prej kur kemi hyrë në vitin 2022, ata kanë sjellë projektet e tyre.

Por pak para se të fillon sezona e verës ata po përgadisin hite të reja.

Kësaj radhe hitin do e sjellin bashkë, kështu bëjnë me dije burimet e Indeksonline.

Sipas këtyre burimeve Yll Limani dhe Noizy janë bërë bashkë për një këngë e cila padyshim do të jetë një super hit, dhe që pritet të publikohet këtë verë.

Deri më tani asnjëri nuk ka folur rreth këtij projekti, gjë që mbetet të shihet në vazhdim./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 + twelve =