Erjona Sulejmani poston foto, fansave u mbetën sytë te dekolteja

Erjona Sulejmani ka marrë vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale. Modelja, influencuesja dhe ish-bashkëshortja e Blerim Dzemailit ka magjepsur ndjekësit e saj.

Erjona ka publikuara një foto ku shihej shumë elegante dhe sensuale. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi që nxirrte në pah dekoltenë e saj. Pamjen Erjona e ka shoqëruar me një palë sandale, çantë dhe një xhaketë të zezë.

Modelja u bë e njohur për opinionin e gjerë falë divorcit problematik me futbollistin Blerim Xhemajli, me të cilin ka një djalë. Modelja foli gjatë në media, duke deklaruar se do publikonte dhe një libër për të rrëfyer gjithçka të vërtetë që fshihet pas imazhit perfekt të futbollistëve dhe pse të jesh grua futbollisti është një ferr.

Pas këtij divorci, ajo deklaroi se kurrë s’do lidhej me një futbollist sërish dhe duket se e ka mbajtur fjalën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =