Digjet në ecje një makinë në dalje të tunelit Elbasan-Tiranë

Një mjet është përfshirë nga flakët këtë mëngjes në aksin Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit.

Dyshohet se shkak është bërë një defect në sistemin elektrik të mjetit.

Fatmirësisht, nuk ka të lënduar, ndërkohë që zjarrfikësit dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Vetëm në periudhën janar-prill 2022 në këtë aks rrugor janë djegur më shumë se 20 mjete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2 × five =