Bardhi AKUZA demokratit: Rama të mban peng me vilën 760 mijë euroshe

TIRANË

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka denoncuar një nga anëtarët e PD-së, por që është ojesë e Komisionit të Rithemelimit.

Në një postim në Twitter, Bardhi shkruan se personi në fjalë zotëron një vilë me vlerë 760 mijë euro, që sipas tij nuk e justifikon. Bardhi shton se me këtë vilë, personi në fjalë, të cilit nuk i përmend emrin, mbahet peng nga kryeministri Edi Rama.

Pyetje për “opozitën e vërtetë”; vilën 760 mijë euro, e shitën apo spo ja ble askush? Nuk mund të mbash peng opozitën për një vilë të pajustifikuar që të ka zbuluar dhe me të cilën të mban peng Edi Rama!!!”- shkruan Bardhi.

Më kë e ka Bardhi?

(dosja.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

twenty + 1 =