Video/ Ronela Hajati i habit të gjithë, shihni si prezantohet në tapetin e kuq të Eurovision

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati, ka parakaluar në tapetin e kuq të Eurovision, me një veshje mjaft ekstravagante, që i ka bërë të gjithë të kthejnë kokën drejt saj.

Hajati do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Sekret”.

Pjesëmarrja e saj është shoqëruar me polemika, për shkak të koreografisë dhe fillimisht u raportua se organizatorët i kanë kërkuar ndryshimin e koreografisë, por më pas Hajati deklaroi se performanca e saj nuk do të ndryshojë.

Video/ Ronela Hajati i habit të gjithë, shihni si prezantohet në

Ndini më poshtë videon e parakalimit të këngëtares në tapetin e kuq:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

four + eleven =