Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në fushën e “Elbasan Arena” pas ndeshjes Partizani-Tirana (Publikohen foto nga KAOSI)

Derbi mes Partizanit dhe Tiranës, e cila u fitua nga bardheblutë ka sjellë edhe tension mes tifozëve. Në këto fotot shihet një tifoz, i cili është vënë në pranga nga policia.

Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në

Pas përfundimit të ndeshjes, tifozët e Tiranës nisën festën për titullin kampion, ndërsa nga ana tjetër tifozëria e Partizanit ka thyer stolat e stadiumit.

Për të qetësuar gjendjen, policia ka përdorur gazin lotsjellës, për të mos nxehur më shumë gjakrat mes dy tifozerive.

Tirana është shpallur sot kampione për herë të 26 pasi ka mundur me shifrat 2-1 Partizanin në derbi, duke siguruar matematikisht vendin e parë në këtë sezon.

Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në Gaz lotsjellës dhe tifoz të prangosur, çfarë mbeti në

Leave a Reply

Your email address will not be published.

four + 13 =