Gjekmarkaj: “Rithemeluesit” sulm të fëlliqur ndaj deputetëve të PD-së, refuzoj propagandën e tipit Enver Hoxha

Deputeti demokrat Agron Gjekmarkaj i cili nuk mori pjesë në mbledhjen konstituese të Këshillit Kombëtar, ka akuzuar Rithemelimin për sulm ndaj deputetëve të PD.

Në një postim në facebook, ai thotë se e refuzon këtë propagandë të tipit Enver Hoxha.

“Rithemeluesit”, dhe dominuesit 32 vjeçar të PD, të pushtetit dhe ekonomisë së vendit, kanë filluar sot një sulm të fëlliqur ndaj deputetëve të PD-së!E refuzoj me indinjatë këtë propagandë të tipit Enver Hoxha”.

Konstituohet Këshilli i ri Kombëtar i PD, anëtarët e të cilit u zgjodhën në Kuvendin e 30 prillit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

eight + fourteen =