Hidhet një grua nga pallati në Elbasan

Një grua është hedhur nga kati i katërt i një pallati në Elbasan.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Vullnetari.

E moshuara është dërguar në gjendje të rëndë drejt spitalit të Elbasanit.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje dhe as nëse e moshuara jetonte e vetme apo me familjen në banesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2 × 1 =