Demi Rose ‘habit’ me fotot e fundit

Demi Rose ka mahnitur me një veshje me rruaza teksa ajo tregon të pasmet e saj dhe fundshpinën nga disa fotografi të bërë në Coachella

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj provokative në rrjetet sociale.

Demi Rose ka treguar përsëri me krenari asetet e saj teksa ka treguar fundshpinën e saj në disa fotografi që ajo i ka postuar në Instagram.

Modelja (27) është dukur e jashtëzakonshme teksa ka pasur të veshur një kostum të ngushtë për trupi, fotografi nga udhëtimi i saj në Coachella muajin e kaluar.

Image

Demi Rose
Image

Demi Rose
Image

Demi Rose

Leave a Reply

Your email address will not be published.

three × five =