Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Thirret mbledhja e “Rithemelimit”, kur do të zhvillohet

Komisioni i Rithemelimit do të zhvillojë sot një mbledhje në ambientet e selisë blu. Takimi do të mbahet në orën 13:00.

Mbledhja vjen pas zbardhjes së vendimit të gjykatës. Kujtojmë që gjykata njohu “Rithemelimin” dhe vendimet e marra në Kuvendin e 11 dhjetorit.

Dy ditë më parë, kreu i grupit parlamentar, Enkelejd Alibeaj ankimoi vendimin e gjykatës, ku kërkoi prishjen e tij, duke vendosur pushimin ose kthimin e çështjes për rishqyrtim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + fifteen =