Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Beyonce, 9 milionë dollarë bizhuteri për natën e Oscars

Që Beyonce ishte mahnitëse natën e Oscars, këtë e tha gjithë bota, por ajo që disave u shpëtoi nga paraqitja e artistes ikonë, ishte vlera e bizhuterive që mbante.

Beyonce nuk është nga ata emra që të habit për shifrat e çmendura të veshjeve, apo bizhuve, por këtë herë në total ajo mbante veshur aksesorë diamanti me vlerë 9 milionë dollarë.

Bizhuteritë sipas Page Six mbajnë vulën e Lorraine Schwartz, që është emri i preferuar i Kim Kardashian për aksesorët.

Image

Beyonce

Beyonce kishte vendosur: çantë 150 karat, 3 unaza, përkatësisht 50, 20 dhe 35 karat dje vëthë 150 karatë.

Këto ishin vetëm bizhuteritë e darkës VIP pas mbrëmjes Oscar që organizohet nga vetë Jay Z dhe Beyonce, ku të pranishëm ishin: Khloe, Kim Kardashian, Rihanna, etj.

Image

Beyonce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − nine =