Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Fatmir Braka rizgjidhet kreu i Dhomës së Avokatisë në Tiranë

Fatmir Braka është rizgjedhur kreu i Dhomës së Avokatisë në Tiranë duke grumbulluar 385 vota.

Përballë tij, në garë ishin kandidatët: Ledio Braho 297 vota, Sajmir Visha 89 vota dhe Edmond Petraj 15 vota. Votimi që u zhvillua sot në ambientet e Muzeut Kombëtar, nisi prej orës 08:00 të mëngjesit dhe përfundoi në orën 18:00 të pasdites.

Fatmir Braka njihet si një nga avokatët më të mirë në vend, i specializuar në të Drejtën Penale dhe në të Drejtën e Sportit dhe Medias, si për këshillimin dhe përfaqësimin e klientëve në gjykatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 10 =