Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Sot dita më e ftohtë e javës, sa do të zbresin temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe pa reshje. Masat polare do të ndjehen më shumë duke bërë që dita e sotme të jetë dita më e ftohtë e javës.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku variojnë: në zonat malore, nga -7°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 01°C në 09°C dhe në zonat bregdetare nga 03°C në 10°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Mbërrin i ftohti polar/ Erë, ngrica dhe temperatura të

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fifteen − seven =