Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.4 Shitet 107.5

Euro: Blihet 121.6 Shitet 122.2

Paundi Britanik: Blihet 145.2 Shitet 146.2

Franga Zvicerane: Blihet 115.4 Shitet 116.2

Leave a Reply

Your email address will not be published.

14 − two =