Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Deputeti i Bashës takon ’rastësisht’ edhe Erion Veliajn

Deputetit të Bashës, Arbi Agalliut një ditë më parë i doli në foto gjatë një takimi me Edi Ramën në Lungomare në Vlorë.

Në reagimin e tij në rrjetet sociale, Agalliu shkruante se takimi kishte qenë krejt rastësor dhe ai i takon njerëzit që i dalin para.

Por sot këtij deputeti i ka dalë një tjetër foto, këtë herë me Erion Veliajn.

Ndoshta edhe këtë herë Aglliu e ka bërë takimin ‘rastësisht’.

Në fakt është krejt e kundërta. Takimi i Arbi Agalliut me Erion Veliajn është bërë në zyrën e këtij të fundit.

Tani presim reagimin e Agalliu dhe se si do ta justifikojë këtë fotografinë tjetër.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

sixteen − ten =