Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Arbana Osmani, bën veprimin e papritur para se të niste spektakli i ‘BBV’

Fenomeni Big Brother ka mbërthyer të gjithë shqiptarët pas ekranit, me emisionin live që shfaqet çdo të martë dhe të premte në orën 21:00.

Mirëpo një veprim që nuk pritej, i moderatores Arbana Osmani ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Arbana Osmani, bën veprimin e papritur para se të niste spektakli i

Arbana ka publikuar në Instagram skaletën e saj vetëm pak minuta para se të niste spektakli.

“Meqë e di që keni qejf ta dini skaletën përpara”, ka shkruar  Arbana.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

13 + 13 =