Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Asnjë humbje jete nga COVID-19 në Kosovë dhe 4 raste të reja në 24 orët e fundit

KOSOVË

Për të dytën ditë radhazi asnjë humbje jete nga COVID-19 nuk është regjistruar në Kosovë, ndërsa nga 1.058 testime rezultuan pozitivë 4 persona.

Situata epidemiologjike në vend është mjaft optimale, pasi çdo ditë numri i infektimeve dhe viktimave bie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

6 + 3 =