Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Rama s’humb kohë, në pikë të mëngjesit mbledh Grupin e ri Parlamentar në selinë e PS

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mëngjesin e sotëm Grupin e ri Parlamentar në selinë e Partisë Socialiste.

Bëhet me dije se mbledhja në selinë e PS ka nisur në orë 08:00, teksa ende vijojnë që të jenë duke diskutuar.

Mësohet se në fokus të diskutimeve është legjislatura e re dhe programi qeverisës i të majtëve.

Kjo mbledhje vjen pak ditë tre ditë para seanca së parë në Kuvend, e cila do të mbahet të premten më 10 shtator.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

five × five =