Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Elbasan/ Shpërthen bombola e gazit në një byrektore

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në një byrektore në Elbasan.

Mësohet se fatmirëssht nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz.

Ngjarja ka ndodhur pranë poliklinikës së specialiteteve dhe Drejtorisë së Policisë Elbasan.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

four + 4 =