Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Dy motrat binjake dashurohen me dy vëllezër binjakë

Është si të shohësh një çift dy herë. Motrat binjake 25-vjeçare Venessa dhe Kerissa, të cilat punojnë si trajnere personale, kanë qenë gjithmonë afër dhe bënin gjithçka së bashku.

Kur një mikeshë e përbashkët i solli në kontakt me dy beqarë, ato ranë në dashuri në të njëjtën kohë, diçka që nuk prisnin të ndodhte.

“Motra ime dhe unë jemi rritur si mike të ngushta dhe kemi qenë gjithmonë pranë njëra-tjetrës. Askush nuk na njeh ashtu siç e njohim njëra-tjetrën. Ne kemi një lidhje të thellë”, tha Venessa. “Kurrë nuk e kishim imagjinuar se do të dashuroheshim me binjakë “, shtoi ajo.

Motrat u takuan me 29-vjeçarët Jacob dhe Lucas Sealby në qershor të vitit të kaluar në qytetin e tyre të lindjes, Medford, Oregon, SHBA.

Një nga klientët e Venessa është  infermiere. Venessa shpjegoi se “ajo më tha se kishte një vëlla binjak dhe mendoi se dy djemtë do të shkonin mirë me motrën time binjake dhe mua”.

“Unë i dhashë asaj leje për t’i dhënë numrin tim dhe Lucas më kontaktoi të nesërmen”, thotë ajo.

Pas takimit të tyre të parë të dyfishtë, çiftet menjëherë menduan se po komunikonin. Në fakt, vajzat ranë dakord se ishte dashuri me shikim të parë. Dhe më vonë, ata filluan të dilnin zyrtarisht.

“Ne patëm ndjenja menjëherë dhe u dashuruam shumë shpejt. Në fund të fundit, sa më shumë që kemi biseduar të gjithë së bashku, aq më shumë jemi lidhur dhe jemi ndjerë magjikë ”, tha Kerissa.

Pas vetëm tre muajsh lidhje, të katër vendosën të ndërmarrin hapin tjetër në marrëdhënien e tyre dhe vendosën të jetojnë bashkë.

“Tani që jetojmë së bashku, jemi edhe më afër se kurrë. Ne e duam shoqërinë e njëri-tjetrit dhe gjithmonë argëtohemi,” komentoi Venessa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

five × five =