Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Basha reagon ashpër pas prezantimit të paketës për prokurimet publike nga Kryeministri Rama

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në Twitter, lidhur me paketën e re për prokurimet publike prezantuar sot nga kryeministri Edi Rama.

Sipas tij, Rama ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion.

Reagimi i Bashës:

“Ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion. Ajo që ai nuk thotë dhe është e qartë për të gjithë shqiptarët është se PESHKU QELBET NGA KOKA!”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

4 × two =