Home / Aktualitet / Zyrtari i PD-së infektohet me COVID-19

Zyrtari i PD-së infektohet me COVID-19

Konfirmohet me koronavirus kryetari i PD në Rroskovec, Gëzim Caushi.

Caushi ka 10 ditë me temperaturë e kollë shkruan abcnews.al.

Kreu i PD i është nënshtruar testit për Covid-19 dy ditë më parë dhe ka rezultuar pozitiv.

Caushi po mjekohet në shtëpi, ndërsa ditën e sotme gjendja e tij është përmirësuar.

Check Also

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot dhe nesër

Moti në orët e para të mëngjesit të sotëm do të jetë me vranësira mesatare …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + twenty =