Home / Lajmi Fundit / Zyrtari i lartë i PD nxjerr detajet tronditëse: Si më kërcënuan se do më vrasin! Ja kush fshihet pas…

Zyrtari i lartë i PD nxjerr detajet tronditëse: Si më kërcënuan se do më vrasin! Ja kush fshihet pas…

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri është shprehur se ka marrë kërcënime nga njerëzit e Lulzim Bashës.

Ai tha se njerëzit e kryedemokratit i kanë thënë që do e vrasin, teksa gjatë debatit me ish-kandidatin e PD Agim Baçi, shtoi se deklaratat e tij nuk janë nga inati.

“Si mund të kem unë inat me PD? Luftën e klasave e njoh mirë në kurriz të familjes time. I kam parë unë këto metoda, më është rrahur lëkura 4 vite, kam dëgjuar kërcënime nga njerëzit e Bashës në telefon, do të vrasim, do të bëjmë. Ky që lufton krimin”, tha Kulluri në emisionin “Log”.

Check Also

“Më thanë çfarë ke, muzika lejohet deri në…”/ Braçe nxjerr videon dhe revoltohet me ndërtuesit e pallatit në Tiranë

  Zv.kryeministri Erion Braçe publikon shpesh denoncime për probleme që has në jetën e përditshme. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + 2 =