Home / Sport / ZYRTARE/ Manchester United transferon yllin e Ajax-it

ZYRTARE/ Manchester United transferon yllin e Ajax-it

Pas shumë thashethemeve për yllin Holandez të Ajax, Dony Van de Bekk, gjigandët anglez të United kanë zyrtarizuar pak minuta më parë nënshkrimin me të.

Akoma nuk janë bërë të ditura detajet e marrëveshjes.

Kujtojmë që mesfushori ishte edhe objektivi i Barcelonës së Koeman, e cili shpresonte ta kishte një lojtar kyç në mesfushën blaugrana.

Check Also

Ofendoi femrat kineze, basketbollisti amerikan pezullohet përjetë

Ty Lawson, basketbollist amerikan me shumë eksperiencë në NBA dhe që aktualisht luan në Kinë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 5 =