Home / Aktualitet / Zjarr në një fasoneri në Skrapar, punonjësit dalin të tmerruar(FOTO)

Zjarr në një fasoneri në Skrapar, punonjësit dalin të tmerruar(FOTO)

Nuk ndalen zjarret në vendin tonë, teksa pasditen e sotme është përfshirë nga flakët një fasoneri në zonën e Skraparit.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij zjarri, por mësohet se punëtorët që janë gjendur në godinë kanë dalë të gjithë jashtë.
Deri më tani nuk raportohet për asnjë të lënduar.
Policia dhe forcat e zjarrfikëses kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Check Also

DW: Rama në Berlin, nuk pritet nga Merkel, as nga drejtuesit e CDU

Ndryshe nga Maqedonia e Veriut, Shqipëria nuk e ka të sigurt, se do të marrë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − nine =