Home / Aktualitet / Zjarr në garazhin në Tiranë, evakuohen banorët

Zjarr në garazhin në Tiranë, evakuohen banorët

Garazhi i një pallati në kryeqytet, pranë zonës së Freskut, është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm, duke alarmuar banorët.

Policia njofton se rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati.

Sherbimet e zjarrëfikses dhe sherbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

Nuk është ende i qartë bilanci i dëmeve.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 12 =