Home / Sport / Zidane i kërkon Perezit yllin e Interit, zikalëtrit mbushin arkat me shitjen e italianit

Zidane i kërkon Perezit yllin e Interit, zikalëtrit mbushin arkat me shitjen e italianit

Real Madrid ka vënë në shënjestër mesfushorin e Inter-it Nicolo Barella. Zinedine Zidane është në kërkim të pasardhësit të Luka Modric dhe duket se ka këshilluar presidentin Florentino Perez të bëjë një ofertë për yllin e ri të Inter-it.

Zikaltrit kanë shpenzuar 40 milionë euro për 23-vjeçarin dhe mund të fitojnë rreth 65 milionë euro nga shitja e mundshme e tij.

Kjo është shuma që Real Madrid do t’i ofrojë Inter-it, sipas shtypit spanjoll.

(E.G/Faxweb.al)

Check Also

Basketbollistja e njohur argjentinase i jep gji fëmijës gjatë ndeshjes

Antonella Gonzalez, basketbollistja e njohur u shfaq duke ushqyer me gji vajzën e saj 11-muajshe, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 9 =