Home / Aktualitet / Zhduket për herë të dytë brenda pak kohësh 16-vjeçari shqiptar në Britani

Zhduket për herë të dytë brenda pak kohësh 16-vjeçari shqiptar në Britani

Një 16-vjeçar është shpallur i zhdukur nga autoritetet britanike. Shqiptari Drilon Murtati u pa për herë të fundit më 24 janar të këtij viti në Brent dhe nuk dihet asgjë për të që nga ajo kohë.

Kjo është herë e dytë që ai raportohet i zhdukur.16-vjeçari i u shpall i humbur në muajin gusht të vitit të kaluar në Bournemouth, por u gjet në fillim të shtatorit.

“Policia ka nevojë për ndihmën tuaj për të gjetur 16-vjeçarin”, njoftuan autoritetet, duke dhënë edhe adresat e fundit ku është parë adoleshenti shqiptar.

 

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − twelve =