Home / Showbizz / Zbulohet sherri mes dy këngëtareve të njohura shqiptare

Zbulohet sherri mes dy këngëtareve të njohura shqiptare

Dy këngëtaret e njohura, Rovena Stefa dhe Elhaida Dani nuk flasin me njëra tjetrën prej disa kohësh. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Rovena në një intervistë të dhënë  për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”.

Këngëtarja pranoi hapur që nuk flet me Elhaida Danin, e cila jeton prej vitesh mes Italisë dhe Shqipërisë. Por, ç’ka ndodhur mes vajzave?

Sipas Rovenës, Elhaida ishte treguar hipokrite gjatë një festivali. Edhe pse e kishte komplimentuar për këngën dhe muzikën, këngëtarja tregoi se Elhaida e kishte votuar me zero pikë. Ndaj, kjo ishte edhe arsyeja që ajo kishte vendosur të mos i fliste asaj.

Check Also

Martohet për herë të 5-të Nicolas Cage, ja sa vite diferencë ka me partneren

Nicolas Cage, 56 vjeç, është përsëri një burrë i martuar, pasi është martuar me Riko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × five =