Home / Aktualitet / Zbulohet lista e kandidatëve për Tiranën të Lëvizjes për Ndryshim

Zbulohet lista e kandidatëve për Tiranën të Lëvizjes për Ndryshim

Jozefina Topalli ka prezantuar 10 emrat e parë të listës së kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet e 25 Prillit në Tiranë për forcën politike që ajo drejton.

“Kam kënaqësi që kam në këtë listë të parë, përfaqësues nga të gjitha fushat dhe të gjitha moshat.”, tha Topalli.

LISTA
Elida Hoxha, pedagoge
Robert Çitozi, profesor
Lorenc Radovani, pedagog

Meri Krisaq Lalai, pedagoge/redaktore
Stela Jakova, menaxhim biznesi
Aben Basho, pedagog/botues
Lek Negri, pedagog
Franceska Memia
Jonuz Osmanhagaj
Polikron Polluçi, mjek
Daniela Kavaja

Check Also

Këshillat që duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − five =