Home / Aktualitet / Zbardhet vizita e Ramës në familjen Sala, momenti kur i dorëzon titullin familjarëve të 32-vjeçarit

Zbardhet vizita e Ramës në familjen Sala, momenti kur i dorëzon titullin familjarëve të 32-vjeçarit

Zyra e shtypit të kryeministrisë ka shpërndarë fotot kur i është dhënë titulli “Dëshmor i Atdheut” familjarëve të Arjan Salës.

Vizita e Ramës në familjen Sala zgjati për pak momente, ndërsa kryeministri shoqërohej nga kryebashkiaku Veliaj dhe nga deputeti Ulsi Manja.

    

Vijon…

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 16 =