Home / Aktualitet / Yuri Kim bën bashkë paqësisht Ramën, Metën, Bashën e Veliajn

Yuri Kim bën bashkë paqësisht Ramën, Metën, Bashën e Veliajn

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka pritur pasditen e sotme në rezidencë presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe kryeparlamentarin, Gramoz Ruçi.

Mësohet se takimi është mbajtur në kuadër të festimeve të 4 Korrikut, ditën e çlirimit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Në pritje kanë marrë pjese edhe zyrtarë të tjerë, si kreu i PD Lulzim Basha dhe kryebashkiaku Erion Veliaj.

Check Also

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot dhe nesër

Moti në orët e para të mëngjesit të sotëm do të jetë me vranësira mesatare …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × five =