Home / Showbizz / Ylli i filmave +18 e fiksuar pas Encës, ja çfarë bën për këngëtaren

Ylli i filmave +18 e fiksuar pas Encës, ja çfarë bën për këngëtaren

Kendra Lust emri i vërtetë i të cilës ëshë Michelle Anne Mason është një aktore dhe regjisore e filmave për të rritur.

Ajo numëron miliona ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe së fundi ka komentuar disa nga femrat më seksi të ekranit sipas saj.

Në mesin e tyre ajo ka publikuar një fotografi të këngëtares shqipare, Enca Haxhia për të cilën tha se i pëlqen shumë.

“Ajo është këngëtare në Shqipëri, ka shumë fansa atje. Zëri i saj është shumë i bukur, trupi i saj është i bukur. Ajo e do ujin dhe motorët e ujit, më pëlqen shumë”, u shpreh Kendra.

Kujtojmë që edhe më parë Enca dhe ajo kanë shkëmbyer komente me njëra-tjetrën.

Check Also

Lorik Cana poston fotot dhe “ankohet” për gruan: Ajo ka dy muaj që nuk gatuan, kjo ditë do të…

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë një ndër çiftet më të pëlqyer në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − twelve =