Home / Showbizz / Xhensila nis ‘zyrtarisht’ sezonin veror, shfaqet me bikini dhe ‘rrëmben’ vëmendjen e fansave

Xhensila nis ‘zyrtarisht’ sezonin veror, shfaqet me bikini dhe ‘rrëmben’ vëmendjen e fansave

Këngëtarja mjaft e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Xhensila Myrtezaj ka rrëmbyer vëmendjen e fansave së fundmi, duke publikuar foto ku shihet me bikini.

Në fotot në fjalë, Xhensila ka vënë në ah format perfekte trupore, ndërsa në një prej pozave nuk ka munguar as bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku.

Kujtojmë se, Xhensila është e martuar me Bes Kallakun.

Dashuria e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Check Also

Luana Vjollca po bën realitet ëndrrën e saj dhe s’mund të ishte më e lumtur se kaq!

TIRANE Luana Vjollca ka qëndruar larg muzikës për një kohë të gjatë për shkak të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + one =