Home / Aktualitet / Vritet me armë 32-vjeçari në mes të Durrësit

Vritet me armë 32-vjeçari në mes të Durrësit

Një 32-vjeçar është vrarë me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:20 në lagjen Nr.16.

Mësohet se viktima është Jetmir Begu, i cili fillimisht mbeti i plagosur, por ndërroi jetë në Urgjencën e Spitalit të Durrësit.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një sherri të çastit. Në komisariat janë shoqëruar disa persona, të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes dhe po pyeten nëse kanë dijeni për rrethanat dhe autorin/ët.

Ndërkohë, policia ka ngritur disa pika kontrrolli dhe po bëhet krehja e zonës me qëllimin identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Check Also

Mutacionet e Covid-19 e bëjnë shqetësuese situatën në Greqi, rritet numri i të moshave të reja në spitale

Është shtuar ankthi nga koronavirusi në Greqi, pas numrit gjithnjë në rritje të të rinjve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 − one =