Home / Kronike / Kronike / Vritet 26-vjeçarja, kishte shkuar në plazh me të dashurin

Vritet 26-vjeçarja, kishte shkuar në plazh me të dashurin

Një ngjarje e mistershme ka ndodhur në zonën e Ligarias, në Folegandros, Greqi, ku dallgët e detit kanë nxjerrë në breg trupin e pajetë të një 26-vjeçareje.

Ngjarja e rëndë është regjistruar ditën e djeshme, ndërsa autoritetet thanë se e reja kishte shkuar në Folegandros bashkë me të dashurin, i cili rezulton i zhdukur.

Sipas ekzaminimeve mjeko-ligjore, vajza ishte vrarë dhe më pas është hedhur në det.

Disa dëshmitarë kanë pohuar se kanë parë 26-vjeçaren të dalë nga makina, ku mbante një çantë në dorë dhe më pas i është drejtuar zonës së plazhit.

Sipas dëshmisë së familjarëve dy të rinjtë shkuan së bashku për të bërë pushime në ishull dhe kishin ngritur një kamping për të qëndruar disa ditë në zonë.

Pas lajmit tragjik për vdekjen e vajzës, familjarët e saj dhe të djalit janë të shokuar, ndërsa banorët e zonës janë mobilizuar për të gjetur të riun që shoqëronte 26-vjeçaren në ishull.

 

 

Check Also

Dalin të tjera detaje nga aksidenti tragjik në Kroaci / 20 pasagjerë ende të bllokuar në autobus, flasin zyrtarët e kompanisë turistike kosovare

Një autobus me targa nga Kosova është aksidentuar në orët e para të mëngjesit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 5 =