Home / Aktualitet / Vrasja në Elbasan, Erion Veliaj sulmon Bardhin

Vrasja në Elbasan, Erion Veliaj sulmon Bardhin

Bodygardi i atij që drejton fushatën dhe vret njerëz me plumba në mish. Nëse ka mbetur ndonjë i lëkundur, i pavendosur dhe hezitues, mjafton të shohë këtë muaj fushatë. Do të shohë një forcë që bën thirrje për prehje sfurqesh dhe sëpatash, dhe një force tjetër që hap aeroportin e Kukësit. Kush do ta kthejë Shqipërinë në 1997 dhe kur gocat nuk dilnin nga shtëpia, dhe kush janë njerëzit e paqës. Pala tjetër janë akoma cca ke që shef. Sa nuk e ka mendjen Luli del në skenë Ilir Meta dhe thotë merrni sfurqet. Jemi në vitin 2021.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 1 =