Home / Kryesore / Vranësira dhe reshje shiu, ja parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe reshje shiu, ja parashikimi i motit për sot

Moti parashikohet me vranësira e reshje shiu, kryesisht përgjatë relieveve malore.

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e mëngjesit kryesisht përgjatë zonave luginore.

Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim – Juglindje 1-7 m/sek, e shoqëruar me valëzim të forcës 1 deri 2 ballë.

Check Also

Moti, 5 mars 2021

Moti parashikohet me vranësira deri në orët e pasdites i shoqëruar reshje shiu të dobëta. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + thirteen =