Home / Kryesore / Vranësira dhe reshje shiu, ja parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe reshje shiu, ja parashikimi i motit për sot

Pjesa e parë e ditës do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të pakta. Por në pjesën e dytë të ditës parashikohet që vranësirat të zhvillohen duke bërë që reshjet të përfshijnë gjithë vendin tonë

Sipas MeteoAlb temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2 gradë Celcius deri në 12 gradë Celcius.

Era do të fryjë e lehtë në tokë mesatare në det me shpejtësia 45km/h  nga drejtimi verior-verilindor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Check Also

Dosja e aferave/ Mafia e uniformave të Policisë së Shtetit në veprim

Zyrtarët e lartë të ministrisë së Brendshme e të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + eighteen =