Home / Kryesore / Vranësira dhe kthjellime/ Parashikimi i motit për këtë të diel

Vranësira dhe kthjellime/ Parashikimi i motit për këtë të diel

Kjo e diel pritet të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në ultësirën perëndimore por me kthjellime dhe vranësira më të theksuara paraqiten zonat malore përgjatë kufirit lindor.

Sipas MeteoAlb parashikohet që pasditja duke përfshirë dhe natën të karakterizohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin duke sjellë ndonjë shi të izoluar në zonat e thella malore.

Check Also

Horoskopi për ditën e premte, 30 tetor 2020

Dashi Edhe pse Mërkuri pozitiv është tashmë plotësisht në shenjë, duket se stresi i akumuluar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =