Home / Aktualitet / Vllaznia-Teuta/ Ndërhyn policia, pjesa e dytë nis me 7 minuta vonesë

Vllaznia-Teuta/ Ndërhyn policia, pjesa e dytë nis me 7 minuta vonesë

Po luhet pjesa e dytë mes Vllaznisë dhe Teutës, takim i vlefshëm për javën e 31-të të Kategorisë Superiore.

45 minutat e para startojnë me 7 minuta vonesë, për shkak të tifozëve, teksa u desh ndërhyrja e policisë për të larguar nga tribuna e “Loro Boriçit” personat që nuk e kishin emrin në listë.

Ndeshja vijon me rezultatin e barabartë 0-0 me një dominim të lehtë të vendasve, të cilët në fundin e pjesës së parë goditën shtyllën me Hoxhajn.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 11 =