Home / Aktualitet / “Vish fustanin me toka, hajde dhe moj fierakeja”/ Kryemadhi ia merr këngës duke gatuar

“Vish fustanin me toka, hajde dhe moj fierakeja”/ Kryemadhi ia merr këngës duke gatuar

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka postuar një video në Instastory ku shfaqet duke gatuar.

Kryemadh shihet teksa skuq diçka në tigan, ndërsa kandidatja për deputete në Fier, Kejdi Mehmetaj lan enët.

Të dyja po dëgjojnë grupin e njohur ‘Free Mc’, me këngën e njohur të tyre “Vish Fustanin me toka”.

“Vish fustanin me toka”/ Kryemadhi shfaqet duke gatuar dhe

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 9 =