Home / Aktualitet / Vidhte makina në disa qytete, arrestohet në flagrancë dibrani

Vidhte makina në disa qytete, arrestohet në flagrancë dibrani

Një person nga Dibra është arrestuar në Durrës pasi dyshohet se është autori i disa vjedhjeve të automjeteve në Shijak e Durrës.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se shtetasi i identifikuar me inicialet S.G u arrestua në flagrancë.

Njoftimi i policisë:

Nga ana seksionit të Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë në Shijak, pas një pune operative dhe me metoda speciale u bë e mundur arrestimi në flagrancë i shtetasit S.G. lindur në Dibër dhe banues në Tiranë.

Ky shtetas mendohet që është autor i disa vjedhjeve të automjeteve, të ndodhura në Shijak Durrës dhe në rrethe.

(R.G/Faxweb.al)

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − fourteen =