Home / Aktualitet / VIDEO/ Vittorio Sgarbi tregon për frikën e përjetuar në Shqipëri: “Mund të mbytesha, mbeta në det pa të brendshme e pa syze”

VIDEO/ Vittorio Sgarbi tregon për frikën e përjetuar në Shqipëri: “Mund të mbytesha, mbeta në det pa të brendshme e pa syze”

Ato që përjetoi Vittorio Sgarbi në Shqipëri ishin momente frike.

Kritiku i njohur i artit, në të vërtetë, rrezikoi të mbytej në det ndërsa lahej në një plazh në bregdetin e Palasë, ku ishte mysafir në vendpushimin e ashtuquajtur “Bregdeti i Gjelbër”.

Në “Live – Non è la d’Urso” , Sgarbi rrëfeu atë që ndodhi në të vërtetë:

Unë sot jam fatmirësisht gjallë. Dita nuk ishte e mirë dhe deti ishte i ashpër, megjithatë ashtu duke u lëkundur hyra në ujë. E vetmja që më ndoqi ishte vajza ime që pa që unë humba lidhjen e hapësirës dhe kohës dhe isha plotësisht lakuriq: pa të brendshme dhe pa syze” , tregoi Zgarbi për personalitetin e gazetarisë italiane Barbara d’Urso.

K.Gj

Check Also

Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë/ BE e gatshme të ndez frymën e bashkëpunimit mes palëve

Gjermania dhe Franca dëshirojnë të rigjallërojnë dialogun midis Serbisë dhe Kosovës. Samiti mbahet të premten. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =