Home / Aktualitet / Video/ Trajleri përplaset me trafikndaresën në autostradën Durrës- Tiranë, bllokohet trafiku

Video/ Trajleri përplaset me trafikndaresën në autostradën Durrës- Tiranë, bllokohet trafiku

Një trailer në autostradën Tiranë-Durrës është përplasur me trafik ndarësen.

Shkak i aksidentit mendohet të jetë bërë moti i keq dhe lagështira në rrugë.

Nga pamjet duket se përplasja ka qënë e fortë pasi kabina e trailerit është ndarë nga rimorkio por fatmirësisht nuk për persona të plagosur.

Policia po punon për lehtësimin e trafikut dhe devijimin e automjeteve pasi traileri ka bllokuar rrugën.

Check Also

Puna, dashuria… ja parashikimi i yjeve për sot

Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje edhe për super të dashuruarit, për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =