Home / Bota / Video shokuese/ Shpërthimi i përplas xhamat në fytyrë fëmijëve në Liban

Video shokuese/ Shpërthimi i përplas xhamat në fytyrë fëmijëve në Liban

Rrjeti është mbushur me video e foto nga pasojat e rënda që ka lënë shpërthimi i fuqishëm në Bejrut ditën e djeshme.

Ngjarja që ndodhi në kryeqytetin libanez bëri që e gjithë bota të reagonte dhe solidarizohej me tragjedinë.

Në një video të postuar në rrjet duket një grua dhe 3 fëmijë të vegjël që duket se shohin nga dritarja e shtëpisë shtëllungën e madhe të tymit që dilte nga fabrika e fishekzjarreve pak momente se të ndodhte shpërthimi i madh.
Kur ndodh shpërthimi dritaret e shtëpisë ku ndodhen fëmijët shpërthejnë dhe përplasen me ta. Për fat të mirë shihet që fëmijët lëvizin sërish.

Check Also

Makina tip “Benz” del nga rruga, plagoset shoferi në Berat

Një makinë është aksidentuar vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Berat – Urë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 3 =