Home / Aktualitet / Video shokuese/ Një burrë i panjohur i futi drogë në alkool, ja si “çmendet” adoloshentja

Video shokuese/ Një burrë i panjohur i futi drogë në alkool, ja si “çmendet” adoloshentja

Pamjet e një adoleshenteje sikur të jetë e “pushtuar nga djalli” kanë tmerruar mediat. E reja në daljen e saj të parë në një klub nate me muzikë, kishte konsumuar alkool duke e përzier bashkë me drogë, por kjo gjë ka ndodhur pa dijeninë e saj.

Millie Taplin, e droguar në një zone periferike të Anglisë, pasi doli jashtë me shoqërinë e saj, një burrë i panjohur i ka ofruar një gotë me alkool, por brenda saj ka pasur edhe lëndë narkotike, kjo gjë bëri që vajza të transformohej.

 

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 18 =