Home / Aktualitet / VIDEO/ Nuk përmbahet çifti, gruaja qëllon burrin me grushta dhe shkelma në sy të miqve

VIDEO/ Nuk përmbahet çifti, gruaja qëllon burrin me grushta dhe shkelma në sy të miqve

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shëndrruar në një arenë grushtash dhe shuplakash.

Në Ataturk, Turqi, një grua ka nisur të debatojë me burrin e saj në prani të një çifti miqsh, por më pas ka filluar ta godasë me shkelma dhe grushta.

Siç shihet në videon e mëposhtme, gruaja nuk kursehet aspak pavarësisht se aty ndodhen dhe njerëz të tjerë, ndërkohë miqtë mundohen t’i ndajnë.

 

Check Also

Rama takon drejtorin e “Pfizer” në Nju Jork

Gjatë vizitës në SHBA, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në zyrat qendrore të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − 14 =